افتتاح سیستم هوشمند ثبت نام کاربران‌

افتتاح سیستم هوشمند ثبت نام کاربران‌

1 فروردین 1398

سال جدید را به همه هموطنان عزیزم تبریک می گوییم امسال برای تمام کاربران هاست های رایگانمون خبر های خوبی داریم که به مرور زمان ارائه می شوند.

این خبر های خوب با ارتقا سخت افزاری سرور‌ های هاست های رایگان در چند روز قبل شروع می شود که باعث شده علاوه بر این که ما سریع ترین هاست رایگان در جهان بشیم ?( که البته بودیم ) در کشور های خاورمیانه و آسیایی هم سرعت هاست ها حداقل ۶۰ درصد افزایش پیدا کنه . در این ارتقا امنیت سیستم ها هم تا حد زیادی ارتقا پیدا کرد و وقتی با قوانین امنیتی جدید مرورگر ها ترکیب شد باعث شد ما نتونیم درخواست AJAX به سیستم ثبت نام شرکت ifastnet ارسال کنیم ( به دلیل جلوگیری از حملات XSS و …) و تا چند روز ثبت نام کاربران با مشکل مواجه می شد برای همین تصمیم گرفتیم سیستم ثبت نام خودمون را طراحی کنیم.

این سیستم ثبت هاست رایگان چندین برابر مدرن تر و قوی تر از سیستم ضعیف ، قدیمی و کند شرکت ifastnet هستش بعلاوه دیگر ایمیل های ما اسپم نمی شوند و به دلیل اپدیت های اخیر تا زمان ارائه نسخه پایدار سیستم ثبت نام یاس هاستینگ ، امکان ثبت نام با دامنه 0site.ir وجود نخواهد داشت.

به زودی سرویس let’s encrypt هم به سی پنل کاربران اضافه می شود که باعث می شود دو راه برای فعال کردن SSL رایگان سایتتون داشته باشید ( کلود فلر و let’s encrypt )

 ظرفیت ثبت نام روزانه به علت محدودیت های گوگل 100 کاربر می باشد که درصورت افزایش میزان ثبت نام کاربران در روز این ظرفیت هم افزایش پیدا خواهد کرد.


3 دیدگاه

 • YaSiN
  |

  لطفا ویدیوای در مورد فعال کردن SSL روی هاست رایگان در سایت قرار بدین

  پاسخ
 • milad alipour
  |

  ثبت نام نشدن

  پاسخ
  • یاس هاستینگ
   |

   با پشتیبانی تماس بگیرید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.